Červen 2015

28. června

28. června 2015 v 23:05 | malinká |  Když si píšu deník...
Našla jsem svoje starý deníky. Až se mi z toho chtělo brečet. Poslední zápis, který jsem našla je z minulých prázdnin, konkrétně z 3. srpna. Je až děsivý, jak rychle se člověk mění...
Vždycky jsem byla zatížená na psaní deníků, vedu si je přerušovaně tuším někdy od páté/šesté třídy. Ale všechno to jsou deníky, co si psala malá holka, aby jí nebylo smutno. Dokonce i ten poslední... Pak mě hodili do jinýho světa, kde se nebylo kde schovat, kde si napsat ten praštěný deník a na všechno si stěžovat. Bylo tam jen pár otevřených náručí, do kterých jsem se mohla schovat. V jedný jsem se utopila. Na půl roku. A pořád se v tom ještě koupu, ale už se netopím... Jen si píšu blog a stěžuju si a brečím. Malinko...
***

26. června

26. června 2015 v 23:56 | malinká |  Když si píšu deník...
Obejmul mě možná budoucí přítel mojí možná kamarádky. Nevím, proč z toho dělá takovou vědu, když mi nevadí daleko horší (daleko daleko horší) věci. Prostě jen tak přišel, lehl si mi do postele a řekl, že se jdeme dívat na nějaký videa. Tak jsem se šli dívat na videa. A pak si mě prostě přitáhl k sobě, jako by nic, zeptak se kolik měřm v pase a řekl mi že mám hubený ruce. Tak jsem se odtáhla stranou. Chvíli mě nechal, pak přese mě přetáhl peřinu a znovu si mě přitáhl k sobě. Nic víc, jen jsme leželi. Tak proč mám tak hrozný výčitky svědomí? Vždyť jsem jakou dobu byla ta druhá holka, co ničí vztahy! Můj teď už bývalý přítel se mnou dost dlouho podváděl svojí, teď už hodně dlouho bývalou (nicméně pořád stejně velkou ***, protože to, co mu dělá, není úplně normální) (vím to, protože já s ním prostě nemůžu vycházet normálně, sice jsme se rozešli, ale pořád jsme "skvělí" kamarádi co spolu spí, proto moje záda vypadají tak, jak vypadají) přítelkyni. Možná je to tím, že svýho bývalýho jse měla vážně ráda. O tomhle klukovi ani nevím, jestli se mi zamlouvá. Ne, vím, že se mi nezamlouvá už proto, že jen tak přijde a leží mi v posteli.
Prosím, když už se chovám tak, jak se chovám, může to můj mozek prostě akceptovat a mlčet?!
***

24. června

24. června 2015 v 23:07 | malinká |  Když si píšu deník...
Asi mám malinko nepřádek v pocitech...
Ne určitě mám doslova bordel v pocitech. To budou ty hormony, když bude to léto...
Každopádně mi tenhle nepořádek vyhovuje, protože se rozhodně nenudím.
***
Školní výlet. "Sportovní akce". Hráli jsme paintball...
Bavilo mě to. Zase jsem se po docela dlouhý době pobavila se třídou a to, když se jednou za čas stane, je to super.
***

20. června

20. června 2015 v 23:22 | malinká |  Když si píšu deník...
Dneska se mě zeptal, co se děje, že mu připadám nějaká jetá. Jako by nevěděl, jako by mu nedocházelo, že mu nechci jen tak rychle odpustit to "najdeš si někoho lepšího" a "stejně víš, jak to dopadne". Asi jsem sobecká, a trápím jeho i mě samotnou...
***
Ale musím říct, že všechno není tak zlý. Vrací se mi lidi, se kterými jsem se neviděla celou věčnost. Je to fajn. A jsem za to ráda.
***

19. června

19. června 2015 v 23:29 | malinká |  Když si píšu deník...
Oční kontakt s jinou osbou, který je delší než šest vteřin značí touhu po vraždě daného člověka nebo po sexu s ním.
Přemýšlím, kolik lidí mě skrytě touží zavraždit...
***

17. června

17. června 2015 v 15:37 | malinká |  Když si píšu deník...
Zase to jde všechno od desíti k pěti. Doslova všechno. To, co už se zlepšílo i to, co prostě vždycky nějak fungovalo a už jsem to považovala za samozdřejmost. A z toho všeho jsem trochu ve stresu. A tak jsem zase schodila. Jasně, to by mohl být dobrý vedlejší účinek, ale ne u mě. Protože mi trvalo dlouho než jsem se dostala na váhu, která je pro tělo zdravá a nebude s ní mít problémy. Naprosto nechápu holky, co takle schazují váhu dobrovolně. Poslední dobou se nelíbím sama sobě.
***

15. června

15. června 2015 v 1:23 | malinká |  Když si píšu deník...
Hmmm. Asi bych měla být smutná, ale nejde mi to. Připadá mi, že jsem hrozně bezcitná. Zároveň se cítím hrozně zrazená. Protože tohle jsem si nezasloužila, ne takhle.
Ale co se dá dělat, musím se s tím smířit jako hrozně hodná holka, co se na nikoho nezlobí... Protože takhle se snažím vystupovat. Takhle si na mě lidi zvykli, což možná byla chyba, jak se nad tím tak zamýšlím, ale co nadělám, čas vrátit zpátky nejde.
***
Pořá vymýšlím jméno pro jedinou věc, která má momentálně právo se mnou spát v posteli. Protože nemám psa, kterého mít nemůžu, protože nebydlím doma, ale i kdybych tam bydlela, tak bych ho stejně mít nemohla, ale na internátu, kde se jim psi z nějakého důvodu nelíbí.
***

13. června

13. června 2015 v 16:51 | malinká |  Když si píšu deník...
Hmmm. Venku je až na očsné deště a bouřky, které hned přejdou, teplo, svítí sluníčko a je prostě hezky.
A proto musím chytit zánět průdůšek, protože jsem přece nechtěla jít nikam ven, že? Moje postel by mě postrádala a notebooku bych taky chyběla.
Asi bych mu měla dát jméno, poslední dobou s ním spím nějak často, tak by si jméno zasloužil...
***

8. června

8. června 2015 v 23:13 | malinká |  Když si píšu deník...
Já to vzdát nechci. Tohle ne. Tohle prostě nejde. Tohle prostě neudělám. Konec. Tečka.
Nebojím se. Dneska ne.
***

5. června

5. června 2015 v 21:32 | malinká |  Když si píšu deník...
Nic se mi nedaří. Všechno mi padá z ruky. A chodím všude pozdě. Hodně pozdě.
Kam se poděla ta nálada, co jsem měla včera? To mi bylo dobře...
Že by nová metoda zlepšení nálady fungovala jen velice krátkodbě?
***
Svět jde do háje. Vidím to všude. Hodně hodně hodně do háje.
Někdy se bojím co bude dál, jen malinko, ale přece, protože dnešnímu světu nerozumím, snad mu ani rozumět nejde.
Tak hledám náruč, kde se schovat. Takovou velikou a měkkou. Takovou co voní tak, že prostě vím, že jsem v bezpečí a v pořádku. A i když to bolí, tak mi to neubližue. Na to, že to bolí si zvyknete.
***