Proč se všichni kolem tak mění?

23. března 2016 v 23:08 | malinká |  Takové to jiné...
Nevím, jestli znáte ten pocit, když potkáte někoho, koho jste třeba dva roky neviděli a ten dotyčný vypadá a chová se naprosto jinak, než jak si ho pamatujete. Bavíte se spolu, tak nějak si řeknete co je nového, což u mě většinou probíhá tak, že vykládám kraviny a druhá osoba se tváří že je nad věcí a občas prohodí něco, co dělal, nebo dělá a zní to tak stokrát zajímavěji než to co vykládám já. No a pak to jeden z vás utne, že musí dělat něco hrozně důležitýho a rozloučíte se, a doufáte, že se zase věčnost neuvidíte. Vy z důvodů, že jste ze sebe, pokud jste trochu jako já, udělali trochu šmudlu a ta osoba protože si skrytě myslí to samé, nebo si myslí, že je o level výš (což je u takových lidí skoro pravděpodobné).
No a pak jdete po ulici někam pryč nebo domů a říkáte si, jakto že se ta osoba tak změnila... a vy jste pořád stejný šmudly. Ta druhá osoba měla na sobě něco o čem kdysi dávno, když jste se znali prohašovala negativní věci a vy máte na sobě svetr nebo mikinu a legíny nebo oblíbený natahovací džíny (ten, kdo vymyslel natahovací džíny byl vážně vážně génius, protže jsou super) a vypadáte prakticky stejně. Možná vám povyrostly vlasy a začaly si dělat co chtějí a vy je tak necháváte, protože je to dobrý a možná je někde máte trochu odbarvený a teď je to odrostlý a už to nevypadá moc dobře, ale vypadáte prostě stejně.
A taky děláte ty samé věci jako předtím. Nechodíte na jógu ani jiný výmysly, jak jste chtěli. Tedy, přidali jste věci, které děláte s partnerem, třeba posilovnu, nebo kino, nebo lezeckou stěnu, nebo jste poprvý byli ve vážně pěkné restauraci a dali jste si něco, co znělo divně, ale o tom jste se nezmínili.
No a jak jdete a přemýšlíte nad tím, tak si uvědomíte, že vlastně fajn, že jste zůstali stejní. Máte svou drahou polovičku, která vás takhle chce a je vám dobře tak, jak jste. A tak nic neměníte dál.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 felicienne felicienne | Web | 25. března 2016 v 13:33 | Reagovat

Shodou okolností, když čtu tvůj článek, tak mám dneska sraz se základkou. Jsem na to zvědavá, kolik lidí se změnilo a kolik jich zůstalo stejných. Ale mám pocit, že teď i já budu patřit k těm, kteří se změnili, bohužel to bude spíše co se týče povahy, než stylem "žiju si pětihvězdičkový život", jako u ostatních. Nu, uvidíme. Ale jak píšeš - hlavní je, že tě tví nejbližší majó rádi a berou tě takovou, jaká jsi. :)

2 jen-malinko jen-malinko | 26. března 2016 v 22:54 | Reagovat

[1]: Tak to přeju hodně štěstí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama