Září 2016

Five ways to win your heart | Pět cest k tomu, jak vyhrát tvoje srdce

17. září 2016 v 15:29 | malinká |  Takové to jiné...
Každý to má jinak. Platí na něj jiné věci. I na mě platí úplně něco jiného. Tak napřílkad na mě platí jeden pohled. Ten pohled, jako by se nechtěl dívat už na nikoho jiného. Ten pohled, který říká, že jsem krásná a on to ví beze slov. Pamatuju si jen jednoho člověka, který ten pohled umí.
Pak mozek. Ať si říká kdo chce co chce, když je někdo inteligentní, je to pro mě hodně přitažlivé. Je mi jedno, jakou školu vystudoval s jakými známkami. Někdo to má od přírody. A takové lidi pokud jsou k tomu ještě milý, což je další věc, kterou u člověka potrebuji, dokážu poslouchat neuvěřitelně dlouho. Tím se dostávám k tomu, že mě musí poslouchat. Ne, že bych ho chtěla mít vycvičeného, ale potřebuji, aby byl schopný chvíli si sednou a bez přerušování, rozptylování a takových věcí poslouchal co mu chci říct, co mě trápí. Obdivuju lidi, co tohle se mnou vydrží, a rozhodně to oceňuji.
A nakonec je to něco, co neumím pojmenovat. Znám člověka, který se na mě podíval, tak jako nikdo, za to, že jsem ho fascinovaně poslouchala potom poslouchal on mě, byl na mě neuvěřitelně milý a pak se to nějak seběhlo... Měl něco, co mi nedovolí na něj přestat myslet. Možná to byla skutečnost, že je vtipný, možná, že prostě přitažlivý svým způsobem, možná to, jak se ke mě vždycky chová...